Meatprocessing
česky - cz english - en

specialista v oboru dodávky služeb zpracování masaNABÍDKA SLUŽEB

Nabídka naší společnosti je tak široká, jak náročné jsou Vaše požadavky. Vzhledem ke složitosti procesu prakticky nejde vygenerovat pevnou nabídku, která by byla totožná pro každého ze zákazníků. Svým osobním přístupem proto připravujeme pro zpracovatele individuální řešení každého procesu, které je výsledkem přání zadavatele a činnosti našich řídících pracovníků.

Pro příklad uvádíme modelový postup řešení problému u potencionálního zákazníka:

Masozávod řeší problém s vysokým procentem pracovních neschopností svých zaměstnanců na bourárně a řeší v této situaci dva problémy. Zvýšené náklady v návaznosti na pracovní neschopnosti svých zaměstnanců a nedostatek pracovníků pro samotnou práci. V pro nás ideálním případě se obrátí na naši společnost s poptávkou po našich službách.
V průběhu návštěvy našich řídících pracovníků v masozávodu se naše společnost seznámí s potřebami masozávodu a vyšle do masozávodu technologa, který se seznámí s prostorami závodu, s chodem a návaznostmi výrobních procesů, s konkrétními požadavky zadavatele, zanalyzuje možnosti a na základě toho vypracuje nabídku řešení postupů s konkrétní kalkulací. Samotná kalkulace je pro zákazníka velice dobře zpracovatelná, protože je vázána na 1 kg produktu (v převážné míře váhy masa vstupní/výstupní). Zadavatel již neřeší žádné další náklady, nestará se o to, kolik pracovníků přijde respektive nepřijde do práce atd. Zadá naší firmě konkrétní požadavek a ten je dle jeho přání splněn.

Tato nabídka je jak již bylo řečeno úzce spjata s požadavky zadavatele, řeší tedy problém komplexně a v rámci uskutečnitelných možností nabízí zákazníkovi nejlepší možnou variantu.

Naše služby jsou využívány jak pro permanentní dlouhodobé zakázky, tak pro sezónní výkyvy, které masozávod není schopen pokrýt vlastními zdroji.


KONTAKT

K&K SERVIS spol. s.r.o.


Martin Kučera

jednatel společnosti

Šmahova 311/113
Brno
627 00

tel:  00420 545 224 900
fax:  00420 545 231 999

mobil:  00420 603 470 412
e-mail: info@meatprocessing.czPARTNER

Kučera ŘEZNICKÉ POTŘEBY

Kučera ŘEZNICKÉ POTŘEBY

design © Záveský - www.zavesky.cz & code artfix - www.artfix.cz - realizace webových stránek, webdesign, grafika, DTP 2009